fbpx

Шліфування паркету.

Шліфування паркету на перший погляд нескладна робота, з якою впорається навіть новачок в ремонтній справі. Однак за неї потрібно братися, тільки якщо Ви володієте спеціальними знаннями, навичками і маєте всі необхідні інструменти. Якщо ж ні, то краще звернутися за допомогою до професіоналів. Компанія «Оскар Паркет» пропонує послуги шліфування. Наші майстри працюють з перевіреним обладнанням нового покоління. Тому можемо сміливо гарантувати стовідсоткову якість виконаних робіт.

Всіх цікавить питання: скільки коштує шліфування паркету? Ви можете зупинитися на одному з двох варіантів – економному або професійному варіанті. Вартість їх буде дещо відрізнятися, однак, незалежно від Вашого вибору, все буде зроблено максимально швидко і якісно. Вам також не доведеться допізна прибирати сміття і пил, ми завжди залишаємо після себе чисте приміщення, щоб позбавити наших клієнтів від незручностей. Ми доведемо вам, що ремонт – це дешево, швидко і красиво.

Шпаклювання паркету.

Перед тим, як покрити підлогу лаком, необхідно ретельно його вирівняти, усунути всі подряпини і недоліки деревини, замаскувати щілини. Самостійно впоратися з цим завданням буде нелегко, робота копітка, до того ж вимагає наявності певних навичок. Всі шпаклівки недарма відрізняються між собою складом та хімічними властивостями. Тому підбирати цей витратний матеріал слід з урахуванням особливостей Вашого паркету. Треба, щоб шпаклівка відповідала деревині, з якої виготовлено покриття підлоги. Крім того, деякі шпаклівки вимагають особливої ​​технології нанесення. Тому не слід ризикувати, навіть якщо Вам здається, що затерти щілини – це робота на п’ятнадцять хвилин.

Фахівці «Оскар Паркету» готові запропонувати свою допомогу в підборі матеріалів і виконанні таких робіт. Приймаємо замовлення різної складності і будь-яких обсягів з усіх міст України. Ми в найкоротші терміни позбавимо ваш паркет від недоліків і надамо йому бездоганний вигляд.