fbpx

Лакування – важливий крок захисту вашої підлоги.

Незалежно від того, хочете Ви змінити колір старого паркету або пофарбувати нову підлогу, потрібно провести попередню підготовку до лакування. Це дозволить усунути навіть невидимі оку дефекти і підвищить ступінь зносостійкості покриття. Однак самостійно вибрати потрібні матеріали для лакування дуже важко. Необхідно брати до уваги тип деревини, її товщину, ступінь шліфування та інші фактори. Ми безпомилково визначимо оптимальний варіант і підберемо правильну технологію. Наші фахівці нададуть Вам практичні рекомендації по догляду підлоги після покриття, а також по можливій подальшій реставрації.

Ми пропонуємо широкий вибір кольорів і відтінків. Також можна досягти спеціальних ефектів, наприклад, давності або дзеркального блиску. У роботі ми використовуємо матеріали, які перевірені часом і досвідом. Покриття швидко сохне. Вже на наступний день можна ступати на підлогу, а через кілька тижнів – накривати його килимом. Ви можете, не боячись, проводити сухе чи вологе прибирання, використовуючи будь-які засоби. Кольорове покриття буде зберігати свій початковий вигляд довгі роки.

Ціна лакування підлоги від компанії «Оскар Паркет» Вас приємно здивує. Наш центральний офіс знаходиться у Львові, але ми завжди готові співпрацювати з клієнтами із інших міст України. Як бачите, нам є, що запропонувати Вам. Не втрачайте можливості скористатися послугами професіоналів! Оформляйте замовлення і ми зробимо все швидко і якісно!