fbpx

Монтаж фанери.

Наші фахівці після ретельної обробки і вирівнювання підготують Вашу підлогу до монтажу фанери незалежно від того дерев’яна, бетонна чи інша основа. Ми допоможемо Вам вибрати матеріали, порадивши те, що підійде для Вашого будинку найкраще. Ціни на укладання фанери від «Оскар Паркету» Вас, безсумнівно, порадують. Не витрачайте даремно гроші і час – звертайтеся до нас за якісною роботою і ми гарантуємо Вам відмінні результати за короткий термін!

Монтаж ламінату.

Перед тим, як приступати до укладання ламінату, слід вивчити його особливості, види та типи. Тільки так можна підібрати варіант, який Вам ідеально підходить. В даний час виділяють безліч критеріїв, за якими розділяється даний матеріал. Тому щоб заощадити свій час, гроші та здоров’я звертайтеся до «Оскар Паркету» і наші менеджери допоможуть Вам підібрати саме той продукт який необхідний виключно для Вас, адже ми знаємо про ламінат все від А до Я.

Монтаж вагонки.

Обшивка вагонкою – процес хоч і не складний, але відповідальний, який повинен виконуватися фахівцями. Залежно від матеріалу, застосовуються різні кріпильні засоби. Постає питання що обрати? Телефонуйте нам вже зараз і ми допоможемо Вам оснастити будинок надійною, якісною вагонкою, підібравши оптимальні параметри, складові, обсяги і відтінки. Здійснюючи монтаж вагонки ми одночасно надамо Вам грамотну консультаційну підтримку.

Монтаж плінтуса.

Спочатку може здатися, що з установкою плінтусів може впоратися кожен. Але, коли справа доходить до роботи то багато хто губиться: які панелі вибрати, як їх кріпити, скільки залишати зазору? Щоб не наробити помилок, не зіпсувати стіни і підлогу невдалим кріпленням плінтусів, зверніться до професіоналів. У компанії «Оскар Паркет» працюють фахівці високого класу. На монтаж плінтуса ціна невисока, а якість роботи наших майстрів відмінна.

Монтаж терасної дошки.

На перший погляд що може бути легше як монтаж терасної дошки? Однак не варто ставитися до даного процесу легковажно, адже термін служби і бездоганний зовнішній вигляд терасного покриття безпосередньо залежить від правильного підходу до виконання даної роботи. Фахівці «Оскар Паркету» із великим задоволенням допоможуть Вам розібратися у всіх тонкощах і секретах правильного монтажу тераси Вашої мрії.

Монтаж інших деталей.

Одним із завершальних етапів ремонту підлоги у Вашій оселі являється монтаж кутників, обмежувачів, штапиків, перехідних планок та інших дрібних деталей. Сил, здоров’я та коштів витрачено чимало. Але не варто зупинятися, адже на початку ремонту Ви з великим ентузіазмом планували зробити все якнайкраще. І щоб все так завершилося звертайтеся до «Оскар Паркету» і Вам не прийдеться хвилюватися за якість робіт виконаних професіоналами своєї справи.